Kurzy

Zajišťujeme výcvik a výuku teorie žadatelům o řidičská oprávnění sk.B

Teoretická část:

Výuka probíhá v moderně vybavené učebně Jiráskova gymnázia v Náchodě. Během teoretického studia je student zapojen do výuky díky technologiím jako například multimediální prezentace promítané digitálním projektorem, zvuk díky 5.1 soustavě, atd.

Teoretické hodiny v naší autoškole probíhají podle kvalitních a vysoce efektivních výukových materiálů AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

Žák řeší silniční situace přímo s učitelem pomocí on-line aplikací, reálnou představu o provozu dostane z videí, které během výuky zhlédne. A je samozřemostí, že všechny materiály má žák k dispozici i na našich webových stránkách - žádné nudné zápisky z hodin, žádné poslouchání nekonečného výkladu, toho se u nás nedočkáte!! Díky lektorům a technice, kterou disponujeme, Vám můžeme nabídnout profesionální, příjemnou a zábavnou výuku, kde se doopravdy něco naučíte.

Technické informace výuky:

Praktická část:

Klademe důraz na bezpečnost a jistotu za volantem, od toho se odvíjí celý náš praktický kurz.

První hodiny jsou určeny pro zvládnutí základního ovládání automobilu mimo větší dopravní provoz.

Využíváme k tomu prostory autocvičiště v Novém Městě n. M., kde je žák seznámen se základnímy prvky automobilu a naučí se základní operace (rozjezd, jízda po rovině, zatáčení, základy couvání).

Následující výuka probíhá v mírném provozu, kde se seznámí s prvními reálnými situacemi.

Další výcvik se hlavně zaměřuje na zvládnutí dopravních situací s větším provozem a zlepšování jízdních dovedností

(rozjezd do kopce přes ruční brzdu, couvání, parkování).

Pro dokonalou představu jak vypadá provoz ve větším městě jezdíme do Hradce Králové. Je to velká zkušenost pro žáky a naše autoškola to jako jediná v Náchodě nabízí.

Technické informace o výcviku:

Ceny:

Cena kurzu od 1. 1. 2024 - 19.000,- Kč

Pozn.: platba pouze bankovním převodem - č. ú. 328162695/0300, lze zaplatit zálohu 9.000,- Kč před první praktickou jízdou a doplatek 10.000,- Kč před zkouškou.

Možnost příplatku kondičních jízd - 500,-Kč/ vyuč. hod (45min.)

Cena dále zahrnuje - učebnici autoškoly - Zdeněk Schröter: "AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!", www.schroter.cz nebo www.autoskolapohodlne.cz a neomezený kredit na e-testy na www.autoskola-testy.cz.

Cena nezahrnuje poplatek MěÚ - odboru dopravy (700,-Kč) a poplatek praktickému lékaři.

 

Informace k učebnici:

K výuce v naší autoškole používáme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

Originálně zpracovaná, kreativní učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. V závěru učebnice pak jistě využijete i tzv. ostré testy, včetně tabulek pro zápis vašich odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti.

K učebnici dostanete k dispozici přístupové heslo k ektronické učebnici, kter Vám poslouží k  samostudiu. Především interaktivní forma Vás vtáhne do hry. Můžete volit různé varianty, můžete o dané problematice s počítačem komunikovat, můžete si hrát. Učení se stává zábavnějším.

Nejde nám jen o to, abychom Vás připravili na závěrečné zkoušky. Rádi bychom Vám předali víc. Naším cílem je Vaše bezpečná jízda. Při výuce používáme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!, který tuto filozofii podporuje.

Jako partneři projektu „Bezpečnost pro každého“  máte v ceně kurzu výukový set, který v tomto složení nemůžete koupit v žádném knihkupectví ani v jiné, nepartnerské autoškole.