KurzyZajišťujeme výcvik a výuku teorie žadatelům o řidičská oprávnění sk.B

Teoretická část:

Výuka probíhá v moderně vybavené učebně Jiráskova gymnázia v Náchodě. Během teoretického studia je student zapojen do výuky díky technologiím jako například multimediální prezentace promítané digitálním projektorem, zvuk díky 5.1 soustavě, atd.
Teoretické hodiny v naší autoškole probíhají podle kvalitních a vysoce efektivních výukových materiálů AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!
Žák řeší silniční situace přímo s učitelem pomocí on-line aplikací, reálnou představu o provozu dostane z videí, které během výuky zhlédne. A je samozřemostí, že všechny materiály má žák k dispozici i na našich webových stránkách - žádné nudné zápisky z hodin, žádné poslouchání nekonečného výkladu, toho se u nás nedočkáte!! Díky lektorům a technice, kterou disponujeme, Vám můžeme nabídnout profesionální, příjemnou a zábavnou výuku, kde se doopravdy něco naučíte.

Technické informace výuky:
  • Jiráskovo gymnázium Náchod, učebna zeměpisu (1. patro vlevo)
  • Pátky od 13:30 (viz. kurzy)
  • Teorii vyučuje: Mgr. Jiří Divišek, první pomoc: Bc. Pavlína Divišková
  • Ve výuce se řeší mj.: pravidla silničního provozu, značky a křižovatky, teorie a zásady bezpečné jízdy, konstrukce a údžba OA a zdravotní příprava ... .
  • Součástí výuky jsou postupové testy - př. pravidla silníčního provozu, značky, křižovatky aj.
  • KAŽDÝ ŽÁK OBDRŽÍ ZDARMA KREDIT NA VYPLŇOVÁNÍ E-TESTŮ NA WWW.AUTOSKOLA-TESTY.CZ


Praktická část:
Klademe důraz na bezpečnost a jistotu za volantem, od toho se odvíjí celý náš praktický kurz.
První hodiny jsou určeny pro zvládnutí základního ovládání automobilu mimo větší dopravní provoz.
Využíváme k tomu prostory autocvičiště v Novém Městě n. M., kde je žák seznámen se základnímy prvky automobilu a naučí se základní operace (rozjezd, jízda po rovině, zatáčení, základy couvání).
Následující výuka probíhá v mírném provozu, kde se seznámí s prvními reálnými situacemi.

Další výcvik se hlavně zaměřuje na zvládnutí dopravních situací s větším provozem a zlepšování jízdních dovedností
(rozjezd do kopce přes ruční brzdu, couvání, parkování).
Pro dokonalou představu jak vypadá provoz ve větším městě jezdíme naši do Hradce Králové. Je to velká zkušenost pro žáky a naše autoškola jako jediná v Náchodě toto nabízí.
Technické informace o výcviku:
  • Rozsah: 28hod. praktických jízd (45min.)
  • Výcvikové vozidlo: Opel Astra Sports Tourer
  • Instruktoři: Mgr. Jiří Divišek
  • Zdravotní příprava: Bc. Pavlína Divišková


Ceny:

Cena kurzu od 1. 1. 2020 - 11.500,- Kč
Pozn.: platba pouze bankovním převodem - č.ú. 285456756/0300, lze zaplatit zálohu 5.000,- Kč před první praktckou jízdou a doplatek 6.500,- Kč před zkouškou.
Možnost příplatku kondičních jízd - 300,-Kč/ vyuč.hod (45min.)
Cena dále zahrnuje - učebnici autoškoly a výukové CD ROM - Zdeněk Schröter: "AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!", www.schroter.cz nebo www.autoskolapohodlne.cz a kredit ne e-testy.

Cena nezahrnuje poplatek MěÚ - odboru dopravy (700,-Kč) a poplatek praktickému lékaři.
 

Informace k učebnici:

K výuce v naší autoškole používáme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

Originálně zpracovaná, kreativní učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. V závěru učebnice pak jistě využijete i tzv. ostré testy, včetně tabulek pro zápis vašich odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti.

Výukový CD ROM obsahující stovky názorných obrázků, animace a videa používáme při výuce na učebně. Tentýž CD ROM pak poslouží i Vám, žákům, při samostudiu. Především interaktivní forma Vás vtáhne do hry. Můžete volit různé varianty, můžete o dané problematice s počítačem komunikovat, můžete si hrát. Učení se stává zábavnějším.

Nejde nám jen o to, abychom Vás připravili na závěrečné zkoušky. Rádi bychom Vám předali víc. Naším cílem je Vaše bezpečná jízda. Při výuce používáme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!, který tuto filozofii podporuje.

Jako partneři projektu „Bezpečnost pro každého“ Vám máte v ceně kurzu výukový set, který v tomto složení nemůžete koupit v žádném knihkupectví ani v jiné, nepartnerské autoškole.